evil from hell slowly absorbs the world ...

Temnota 3.kapitola Tajemný zámek

27. dubna 2011 v 22:15 | Dark Death Angel from Hell |  Temnota povídka

stále 15.duben
Vedl mě několik minut.. neznámo kam. Náhle jsem zahlédla nějaké stavení. Vypadalo to jako jako nějaký zámek. Zámek pro nějakou paničku. Když jsme došli před zámeckou bránu tak poprvé promluvil. Chladným tvrdým hlasem. "Vedu tě sem na žádost císařovny Elisabeth Bathoryové! Chce abych tě k ní dovedl..."
Odtáhl mě do velikého sálu.. Než jsem stačila říct švec.
Najednou se ve dveřích objevila Elisabeth! Znala jsem ji z vyprávění...tak moc jsem ji chtěla potkat! A ted ji vidím na živo! "Lilly?.." optala se mě. Byla jsem v šoku! Tak jsem ze sebe dostala jen.."J..O" Zkoprněle jsem stála na místě a upřeně se na ni dívala. Možná i trochu zasněně. Chtěla jsem být jako ONA.
Přišla ke mě a dovedla mě do jejího pokoje. Byl temný..a krásný. Tajemno a temno jsem milovala. Bylo to součástí mého života.. Pak mě provedla zbytkem domu. Spíš zámku... Byl dokonalý! Měl i velikou zahradu kde rostly Sakury. A rostly tam růže. Vonělo to tam krajinou. Byl tu i rybníček s labutěmi. Divím se, že tu přežily. Je to zámek upírů.. Já dostala, ale hroznou žízen.. Chut na krev jen co jsem je uviděla. Měla jsem chut je vysát! Ten pocit byl děsný!
Někoho jsem za s sebou ucítila. Rychle jsem se otočila. Stála tam Elisabeth.. "Napij se..." pobídla mě s takovým klidem. "A to- to mohu?" optala jsem se. "Ano... vidím, že máš žízen! Tak pij.." řekla mi.
Neodolala jsem a začala jsem pít! Ta chut mi chyběla. Byla to moje úchylka! Miluju tu chut! "Děkuji paní Elisabeth!" poděkovala jsem.. "Jen Elisabeth!.." opáčila a odešla...
Když jsem se probudila bylo to jako bych se probudila ze snu. Automaticky jsem si přejela přes pusu. Byla ještě od čerstvé krve.. Zděsila jsem se! S vyděšeným výrazem jsem se rozběhla někam pryč.. nevěděla jsem kam, ale hlavně co nejdál. Cítila jsem kolem sebe něco. Něco zvláštního. Nikdy před tím jsem nic takového necítila. Bylo to jako by tu byl někdo semnou. Mě v patách. Utíkala jsem co nejrychleji pryč. Hlavně někam daleko odsud! Bylo mi jedno kam.. V té neskutečné rychlosti jsem do někoho vlítla.. Byl to silný náraz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 28. dubna 2011 v 21:14 | Reagovat

úžasný!! skvělej nápad s Elisabeth!! super, těším se na další kapitolu :))

2 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 29. dubna 2011 v 14:56 | Reagovat

Pěkné, pěkné, i když zrovna Elisabeth bych nečekala, nicméně, zajímavý nápad...akorát bacha trošku na časté opakování slov být a mít - nejsem puritánka, ale jen toto bych trošku vypíchla, jinak dějově zajímavé a líbí se mi to :)

3 darksi darksi | Web | 30. dubna 2011 v 11:30 | Reagovat

Moc pěkný...to s Elisabeth bych nečekala :) takže se těšim na další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama