evil from hell slowly absorbs the world ...

Prokletí EwaldStroad

7. května 2011 v 22:55 | >Vampire of Darkness< |  Příběhy


Kdysi dávno existovalo staré městečko EwaldStroad. Psal se rok 1854 když se začaly dít ty divné věci. Nikdo nevěděl co se to děje. Je to několik tisíciletí zpět, kdy ještě existovalo. Někdo tvrdí, že na městečko zaútočila temnota. Jiní zase, že si městečko vybral sám ĎÁBEL. Světem kolují různé zvěsti o tom jak zaniklo.. Ale já vám budu vyprávět mou vlastní specialitku... (Zlověstný smých)

V městečku žilo hodně lidí. A také i hodně vážených lidí. Ale nejvíce si lid vážil faráře Rounsdona. Když tam žil a kázal tak si všichni připadali neohrožení. V bezpečí.. Jenže když zmizel beze stopy první člověk, začínali pochybovat. Ani dopis nenechal.. Po několika měsících se jeho tělo našlo v hlubokém lese tam kde se každý bál vstoupit. Bylo rozryté do krve. Měl prořízlé hrdlo. Ale nenašli se na něm žádné otisky. Ani nikde v okolí. Poprvé to bylo šokující a děsivé, ale to ještě nikdo nevěděl co ho čeká.. Pak se několik měsíců nic nestalo. Byl až moc veliký klid. Napětí bylo až hmatatelné a každou vteřinu bylo pevnější a zneklidnující. Ale okolí se pořád tvářilo klidně..
Jenže co jim v tom období spáchal sebevraždu farář tak to začalo. "Sebevražda je přeci proti Pánu Bohu!" začalo šílenství. Každý začal každého podezřívat a pomlouvat. Drby se šířili.. "Ďábel! Ďábel! Je tu sám dábel! Navedl ho k tomu!"
Jen co lidé začali šílet tak vypuklo to o čem se nikomu ani nesnilo. Ta nejhorší noční můra. Začali se ztrácet lidé.. Mizet beze stopy. A vždy když se nějaké našlo bylo rozbodané nebo rozryté do krve, a mělo prořízlé hrdlo. A také v nich nezbyla žádná krev. V domech se začaly vysypávat okenice, praskat zrcadla.. Vše co bylo ze skla se samo od sebe vysypalo. Roztříštilo.

V této době se ve věstečku začal objevovat nádherný chlapec. Ale pohyboval se tu jen v noci.. Nikdo o něm nevěděl. Měl polodlouhlé zlatavě blondaté vlasy. A temě rudé oči. Bílou zářivou plet. Pohyboval se tak ladně a pružně. Byl to veselý hošík. Veselá kopa. Ale jednou o půl noci jen tak zavítal do jednoho domu ve městě. Neodolal. Prohlížel si ho zevnitř. Procházel si jen tak dům. Až nakonec došel k zvláštím dveřím. Vypadaly uplně jinak než ty předchozí. Rámy měly černé a kliku také černou. Barvu měly temě rudou. Vešel tedy jimi do velikého pokoje. Měl gotická veliká okna. Uprostřed pokoje byla veliká přinceznovská postel. Popošel k postlely... Poodhrnul záclonku a zahleděl se na to krásné mladé stvoření.
Měl blondaté vlasy, zářivě bílou plet a temně rudé oči. Chodil za ní každou noc. Zamiloval se do ni. Ale jednou to muselo přijít. Zase k večeru za ni šel.. Potichoučku otevřel vchodové dveře. Dole měli kuchini a z kuchyně se šlo do obýváku. Do obýváku vedli schody z patra. Jen co vešel do domu tak zaslechl tichounké kroky.. Nestihl utéci. Stál tam jako sloup přimražený k podlaze. Stál tam jako socha. V místnosti se rozsvítilo.. Přišla tam ONA. On strnul ještě více. Stál tam a s tak napjatým a vyděšeným pohledem se na ni díval. S vyvalenýma očima.. Jen co ho zahlédla, zahlédla jeho pohled začala děsně ječet. V tu chvíli stál u ni a dlaní ji přimáčkl ústa. Zadívala se na něj tak ustašeně.. Překvapeně... Za tu dobu se do ni velice a vášnivě zamiloval. Pomalinku sesunul dlan s jejích úst a začal ji vášnivě líbat. Líbal ji tak vášnivě, zuřivě..

Ve městě pořád mizeli lidé.. Nacházeli se rozryté do krve a s prořízlím hrdlem. Bez krve. Vysušené.. bez tekutin.. Lidé měli strach. Panoval tu zmatek, strach, smutek.. Ale také městečko pohltila temnota. Ve městečku se začali objevovat upíři.. Každou noc se tu objevil jiný neznámý nový upír.. Začalo to Evenem (ívnem). Ano tím dokonalým, sexy a přitažlivým mladíkem. Ano on do městečka přitáhl ty upíry. A on sám byl UPÍR! Jenže ty lidi nezabíjeli upíři.. Ale byli to oběti samotného ĎÁBLA! Ano žil tu jeden člověk.. Člověk jež je spojen se samotným dáblem! A to on sem navedl upíry.. Aby každý začal obvinovat upíry.. A aby nikoho nenapadlo, že by to mohl být sám pán ZLA.

Even ještě dlouho líbal svou lásku.. Ale nakonec mu to nedalo a musel se zeptat "Jaké je vůbec tvé jméno, lásko?" zeptal se. "Anita.. Anita Strewas".. "A tvoje, neznámá tváře?" otázala se nazpět. "Even.." odvětil. "Ty nemáš příjmení..?" divila se Anita. "Ne..Nemám.." opáčil, i když věděl, že to není pravda. Anita to už déle neřešila. Ale Even věděl, že to musí udělat. Musel to udělat.. A hned. Přitiskl si ji k sobě začal ji znovu zuřivě líbat..a pak se to stalo. Zaryl jí své špičáky do jícnu. Pil a pil její krev. Když začala omdlívat.. Nechal toho.. Nesměl ji zabít. Ne to nesměl. Zabilo by ho to.
Temnota stále útočí.. Městečko je skoro vyvražděno.. Vše je zničeno.. Pohlceno zkázou.. V dáli hoří domy.. Stavení. Všude je temnoa tma. S mnoha cizími upíry.. Do městečka zavítala i Evenova sestra. Toho se Even obával... A také věděl proč. Zdálo se mu o tom co se stane... a také o Anitě... Měl vize.. Chodila mu do snů.. do vizí.. Znal svou sestru jako svoje boty kdyby nějaké měl. Znal její tajemství... Jenom oni dva věděli její tajemství. Když přišla do města.. tak dělal, že ji nezná. Ale jeden osudový večer.. to přišlo. Jeho sestra se setkala s Anitou.. úplnou náhodou se setkaly. Nevěděl o tom.. Připravoval se k boji..

Anita šla na nákup.. Měla koupit něco k jídlu.. na hodně dlouhou dobu.. Připravit se na.. Na nejhorší.. Když měla vše nakoupeno.. Šla domů.. Ale rozhodla se, že se ještě projde... Přes les.. Šľa a šla.. A najednou něco uslyší... Takové zašustění ve stromech. Takové jako kdyby tam někdo byl.. Lekla se a dala se na útěk. Běžela co jerychleji cestou k domovu.. v té rychlosti, ale o něco zakopla. Vyletěla do vzuchu a slítla na zem. Byla to veliká rána. Když letěla po hlavě dolů tak do něčeho vlítla. Sinlně narazila do něčeho tvrdého. Dopadla. Chvíli ležela bez hnutí na kamenité cestě.. až po několika minutách se odvážila pohnout. Nejprve pohnula rukou, ale v zapětí bolestně hekla. Ted zkusila pohnout nohama a o5 bolestně hekla. Nemohla se ani hnout.. Byl to lehký šok.. Nebyla zvyklá na tělo upíra. Po chvíli to přestalo bolet.. byla jen ztuhlá. A otřesená po nárazu. Vstávala.. Než se jí povedlo vztát tak si všimla, že nad ní někdo stojí a upřeně ji pozoruje. Když si všimla té temně hledící postavy zaleknutě ssebou cukla. Ta dívka temná postava ji v zápětí vzala do náruče..a kráčela směrek k dívčinu domovu. Donesla ji domů.. Anita ji pak pozvala na návštěvu.. Anita nevěděla co se stalo, ale ta neznámá upírka ji přišla vhod. V hloubi srdce Anitu hlodal prazvláští pocit. Chvění.. Líbila se ji.. Ano to bylo ono. Anitě se ta dívka líbila. Even tu noc nepřišel. "Even musí něco zařídit, dnes tu nebo zlato" opáčila ta dívka na Anitiny myšlenky. Anitě nepřišlo už nic divného. A tak se rovnou zeptala "Jak se jmenuje to krásné stvoření?" zeptala se a dívala se na ni tak zasněně.. "Angela Rosetta" odpověděla. Neudržela jsem se. Přistihla jsem se jak ji líbu na ústa. A tak vášnivě. Jen co jsem se přistihla přestala jsem a rychle se odvrátila. "Líbej mě dál.." řekla Angela. Tak jsem ji začala znovu líbat.. Přidala se.. Začala mne svlékat. Já ji také. Přejížděla mi dlaní po prsích.. Líbala mě něžně na krček.. Byla jsem tak vzrušená.. tak jak nikdy předtím. Venku vládne temnota. A já si tu takhle užívám. Měla jsemvýčitky..., ale hhodila jsem to za hlavu.

Even se připravoval na veliký boj.. Domlouval a připravoval veliké vojsko. Pár svých méně cenných přátel poslal pro své spojence vlkodlaky. Tenhle večer pro něj nebude moc klidný.. Má co připravovat. Nemá moc času. Spíše žádný. "Musíš jít spát!" říká mu jeho přítel. "Máme toho zítra co napráci: Musíme se vyspat!" řekl mu.

Druhý den ráno 15.5.1015

Even vstával časně ráno. Jeho přítel byl už dávno vzhůru. Napětí bylo téměř hmatatelné.. Even vyšel rychle ven a začal rychle shromaždovat válečníky. Spojenci vlkodlaci naštěstí dorazily při vší síle. Začalo tažení..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Anníí* *Anníí* | Web | 8. května 2011 v 13:01 | Reagovat

Děkuju♥
Taky krásný blog

2 *Anníí* *Anníí* | Web | 8. května 2011 v 13:19 | Reagovat

Mám se dobře a ty??
Právě se pokoušim o ten new design ale vubec se mi nedaří :D
A co děláš ty???

3 Monulla* Monulla* | Web | 8. května 2011 v 23:12 | Reagovat

mm to vypadá dobře :) ted už letím si lehnout ale zítra si to určitě přečtu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama